.

Bando ve Orkestra Hizmetler

.

 

Mehter takımı ve Bando orkestra ile eşsiz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Düğün organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu, ramazan etkinlikleri, asker uğurlama, gelin çıkarma, kutlamalar ve eğlenceler gibi tüm özel gün etkinliklerinizde mehter takımı ve bando orkestra kiralayarak akıllardan silinmeyecek bir faaliyet gün düzenleyebilirsiniz.


Yılların getirdiği tecrübe ve profesyonellikle hizmet veriyoruz. Etkinlikte seslendirilmesini istediğiniz marş ve şarkıları sizler belirleyebilirsiniz. Yıllardır bu işi yapıyoruz. Hizmetlerimizde profesyonel ve çok özenliyiz. Rezervasyon için acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Bize gelen her talebi not ediyor ve aynı gün başka bir etkinliğe gitmiyoruz.


Niğde Altunhisar mehter, Bor Çamardı mehter, Çiftlik Ulukışla mehter, Antakya İskenderun mehter, Defne Dörtyol mehter, Samandağ Kırıkhan mehter, Reyhanlı Arsuz mehter, Altınözü Hassa mehter, Payas Erzin mehter, Yayladağı Belen mehter,Kumlu mehter, kiralık mehter bando orkestra,Niğde Altunhisar bando orkestra, Bor Çamardı bando orkestra, Çiftlik Ulukışla bando orkestra, Antakya İskenderun bando orkestra, Defne Dörtyol bando orkestra, Samandağ Kırıkhan bando orkestra, Reyhanlı Arsuz bando orkestra, Altınözü Hassa bando orkestra, Payas Erzin bando orkestra, Yayladağı Belen bando orkestra,Kumlu bando orkestra,